Töötoad

TEEME PEEDIST PESUMASINA

“Teeme peedist pesumasina” töötubades saab õppida, kuidas kodus vedelevatest asjadest (tihti esmalt prügina näivast) midagi uut ja toredat valmistada. Töötubasid saab tellida erinevatele üritustele ja kokkusaamistele, et tulla igapäevasest rutiinist välja ning oma kätega midagi toredat ja praktilist valmistada. Kui koolitust koju tellida ei soovi, hoia kindlasti silma peal Tartu loodusmaja koolituskeskuse tegemistega ning tule meile loodusmajja külla.

Täpsemat infot koolituste tellimise kohta saad küsida e-maililt info@rohelilledisain.com või täites all oleva vormi. Kirjutada võib ka siis, kui sul endal seisab kodus hunnikutes põnevaid materjale, kuid ise neid kasutada ei oska. Mõtleme koos välja, mida nendest teha saaks ning anname prügile uue elu.


KORDUVKASUTATAVAD PUU- JA KÖÖGIVILJAKOTID

Puu- ja köögiviljakotid on valmistatud vanadest pitskardinatest. Töötuppa on võimalik kaasa võtta enda armsaks saanud kardin ning sellest kaunis kott valmistada. Peale puu- ja köögiviljakoti on sellel teisigi kasutusvõimalusi, olles näiteks pesukott, kehalisekasvatuse riiete kott või lihtsalt kaunis kinkekott, mida hiljem omalsoovil kasutada saab.

Pildil oleva koti autor: Elisa Ilm

 

 

KORDUVKASUTATAVAD MEIGIEEMALDUSPADJAD

Korduvkasutatavad meigieemalduspadjad on valmistatud puuvillastest kangastest, mille pehmem pool eemaldab õrnalt meigi ning tekstuuriga külg stimuleerib nöoveresoonte tööd. Lisaks patjadele on töötoas võimalik õmmelda ka pesukott, millega meigipadjad pesumasinasse visata.

 

 

 


[contact-form-7 404 "Ei leitud"]