Tellimisinfo

Rohelille disaini toodete tellimiseks vali esmalt toote kataloogidest endale sobilikud esemed (Rohelille disaini e-poe rippmenüüst) ning lisa need oma ostukorvi. Selleks vajuta toote juures olevat “Lisa korvi” nuppu. Kui näed toote juures nuppu “Loe edasi”, tähendab see, et antud toode on laost otsas. Kui just selline toode sinu südame võitis, siis anna sellest kindlasti teada ning materjali olemasolul on võimalik teostada eritellimus (täida all olev vorm või kirjuta soovist info@rohelilledisain.com).

NB! Materjali olemasolul ei erine eritellimus e-poes juba olemas olevatest toodetest hinna poolest, vaid toob sulle südamerahu ja rõõmutunde, seega kirjuta julgesti!

Ostukorvi vaatamiseks tuleb menüüst valida nupp “Ostukorv”, mis kuvab ekraanile kõik sinna paigutatud tooted. Lisaks on sinu ostukorvi sisu näha jooksvalt paremal pool menüüs.

Ostu sooritamiseks tuleb valida nupp “Maksma”, mis viib “Kassa” lehele, kus tuleb ostu sooritamiseks täita ankeet ostja andmete ja kauba kättesaamise sooviga. Kohustuslikud väljad on tähistatud *-ga. Sinu isikuandmeid ei avaldata kolmandatele isikutele ning neid kasutatakse vaid tellimuste täitmiseks, paki kohale toimetamiseks või tellimusega seotud küsimuste ja probleemide lahendamiseks.

TARNEVIISID: kaupa on võimalik tellida Itella Smartposti ja Omniva pakiautomaati, selleks tuleb menüüst valida endale sobiv pakiautomaadi asukoht. Tartu piires toimub kohaletoimetamine kokkuleppel, täpsem info lepitakse kokku meili teel peale kauba eest tasumist.

Saatekulu oleneb toote suurusest:

Itella Smartposti pakiautomaadi hinnakiri

Kapi suurus Paki mõõtmed Paki kaal Hind
XS kuni 5 cm * 36 cm * 45 cm kuni 5 kg 1,99 € + 20%
S kuni 12 cm * 36 cm * 60 cm kuni 35 kg 2,35 € + 20%
M kuni 20 cm * 36 cm * 60 cm kuni 35 kg 3,02 € + 20%
L kuni 38 cm * 36 cm * 60 cm kuni 35 kg 4,05 € + 20%
XL kuni 60 cm * 36 cm * 60 cm kuni 35 kg 5,40 € + 20%
xs s m l xl

Omniva pakiautomaadi hinnakiri

Peale tellimusse esitamist saadetakse teie sisestatud e-maili aadressile tellimuse arve. Tellimus pannakse teele 1-4 päeva peale arve tasumist.

Tellimuse eest tasumisel palun märkida:

Arve saaja: Pille-Riin Pärnsalu, Pank: LHV, Konto: EE947700771001664059, Selgitus: arve nr.